מאזניים 4

גילוי נאות לציבור המאמנים/מדריכים בעניין דו"ח המבקר מטעם ההתאחדות לכדורגל בישראל

5 במרץ 2015

גילוי נאות לצבור המאמנים והמדריכים

רוני שניידר – יו"ר האיגוד וחברי הנהלת האיגוד מבקשים ליידע את ציבור מאמני ומדריכי הכדורגל החברים בארגון בדבר חשוב ביותר בנושא ביקורת חיצונית מטעם גוף ממונה על ידי ההתאחדות ודוח ביקורת.

ולהלן העובדות למען שקיפות מלאה וגילוי נאות:

החל מחודש יולי 2014 ועד לפברואר 2015 נערכה ביקורת מטעם מבקר הממונה על ידי ההתאחדות לכדורגל – משרד רואי חשבון מוסמך וחיצוני. ביקורת זו ריכזה שתי תקופות עד דצמבר 2013 מועד סיום תפקידו של היו"ר הקודם מר אמנון רז ומה3 לדצמבר 2014 ועד עתה מאז מונה היו"ר הנוכחי רוני שניידר וחברי ההנהלה הנוכחית.

מיותר לציין שאין באחריותה של ההנהלה הנוכחית והיו"ר הנוכחי על דברים שנוהלו בעבר ועל כן כל נתון בדוח שמתייחס לתקופה זו שלפני דצמבר 2013 הופרד מהדוח השוטף.

אציין בנוסף עובדה שתמוה הדבר שהביקורת האחרונה שנערכה לפני יולי 2014 נערכה בשנת 2002 !!! כלומר במשך 12 שנה לא נערכה משום מה ביקורת של המבקר החיצוני.

המבקר זכה לשיתוף פעולה מלא מכל צוות ההנהלה. היועץ המשפטי. חברת הנהלת החשבונות של האיגוד והיו"ר למען מתן אפשרות בדיקה הולמת ותקינה בכל אשר נדרש – ניהול. פרוטוקולים. כספים. קבלת החלטות וביצוען. דווח וסדר בניהול משרד. קופה קטנה.

דוח המבקר לתקופה שהחלה מה3 לדצמבר 2013 ועד עתה חיובי ביותר ואינו מציין ליקויים ניהוליים. כספיים או בשקיפות כנדרש. הדוח

מדגיש  את הסדר והצמידות לנוהלים ולתקנון האיגוד מהתקופה שבה  החלה  כהונתי כיו"ר..

דוח המבקר הועבר גם לראשי התאחדות לכדורגל בישראל כך שגם בחלק זה איגוד המאמנים ממלא אחר מחוייבותיו ובהתאם לנוהל ולתקנון.

אני רואה בנקודת זמן זו ציון דרך חיובי ביותר ומברך את כל העושים במלאכה למען הארגון.

הארגון מתמקד בזמן שנותר עד סיום עונת המשחקים הנוכחית  בהעשרת יידע למאמנים על ידי הבאת שני מאמנים בכירים ממדינות כדורגל משובח – מדינות כמו קרואטיה ובלגיה.

לפרטים בנושא ההשתלמויות ראה הודעות בנפרד.

בברכת הספורט והכדורגל בפרט.

Untitled-3

פינת הוידאו

מצגות עננים

חדשות